Norah NEWS

Norah hraje v novém filmu "Wah Do Dem"

28. srpna 2010 v 23:43 | Usher
norahjones.blog.cz
Ano... je to tak. Norah si zahrála v novém indicko-americkém filmu. A já říkám, proč ne. Přece jen od jejího jereckého debutu filmu "My Blueberry Night" uběhly už tři roky. Norah ve filmu ztvární přítelkyni kluka, který jede na koncert, ale potom se jeho život naprosto změní. Na plavbu s ním měla jet i ona, ale ta ho opustí jen dva dny před cestou. No uvidíme jaký tento film bude. Aktuálně se promítá v Londýnských kinech. No nevím, jestli se tento film dostane i k nám. Podle mě sice ano, ale do kin asi nepůjde!... Já mám pro vás, jako malou ochutnávku fotku a trailer k tomuto filmu.


Fotka v celém článku. No nevím jak vás, ale mě asi tenhle film moc nazaujal. I když by to mohla být celkem srandovní podívaná!

Nové CD vychází už 2.Listopadu!

28. srpna 2010 v 19:07 | Usher
norahjones.blog.cz
Téhle zprávy si můžete všimnout už v menu!... Je to tak. Norah bude vydávat nově CD. No vlastně ani tak nové nebude. Nových tam bude sice dost skladeb, ale zejména půjde o skladby, které už vydány byly a nebo prostě už je lidé znají. CD s názvem "...Featuring" bude plné písniček, které Norah zaspívala s jinými interprety, proto taky ten název! Sem teda zvědav co to bude zač. ale určitě to bude povedené CD! Mezi hvězdami se kterýma Norah nazpívala songy jsou například i Foo Fighters nebo třeba Outkast.

norahjones.blog.cz
Tohle je oficiální cover CD, který nedávno spatřil světlo světa!... Je moc povedený a najdete na něm napsaná jména všech, kteří na tomto CD společně s Norah vystupují!... Příjde mi to, jako celkem dobrý nápad!:)...
 
 

Reklama